Szczecin jest to największe miasto w województwie zachodniopomorskim, położone nad Odrą oraz jeziorem Dąbie. Na filmiku widać między innymi: Ratusz, Wały Chrobrego, Starówkę, Park Kasprowicza, Muzeum Techniki i Komunikacji, Baszta Siedmiu Płaszczy, Odrę, Bramy Portową i Królewską, Kamienicę Loitzów.

Bydgoszcz jest to miasto położone nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim, będące największym miastem województwa kujawsko-pomorskiego. Na filmiku widać: ulicę Gdańską, parki, secesyjne i eklektyczne kamienice, a także Filharmonię Pomorską , kościół Klarysek oraz Plac Teatralny i znajdujący się na nim Teatr Miejski.


Kraków to miasto położone nad Wisłą, na obszarze Bramy Krakowskiej, Niecki Nidziańskiej i Pogórza Zachodniobeskidzkiego. Największe miasto w Małopolsce, będące stolicą, oraz siedzibą władz województwa. Na filmie widać miejsca takie jak: Dworzec Główny, Planty, Teatr Słowackiego, Barbakan, Rynek Główny, Kościół Mariacki, Sukiennice, Smoka, Wawel i wiele innych wspaniałych miejsc.


Toruń to miasto leży nad Wisłą i Drwęcą, znajdujące się w województwie kujawsko-pomorskim, przy czym prawobrzeżna część miasta leży na Pomorzu, a lewobrzeżna część położona jest na Kujawach. Film przedstawia wspaniałe miejsca znajdujące się w mieście Toruniu. Wśród nich wymienić można miejsca takie jak: Dom Mikołaja Kopernika, Kościół Świętej Katarzyny, Rynek, budynek poczty, czy też zabytkowe kamienice znajdujące się w Toruniu.